top of page

Svatby

Plánujete svatbu a chcete si ji užít v krásné přírodě, daleko od ruchu města, ale přesto nedaleko Prahy? Právě pro vás bude ideálním svatebním místem Pension Merán v romantické krajině Českého Meránu.

 

Se svou vyvolenou partnerkou či partnerem si k nám můžete udělat nejen výlet za přírodou a oddychem od velkoměsta, ale také prožít váš velký den. Krásná atmosféra, čerstvý vzduch a zeleň, nezapomenutelná hostina a personál, který vám splní první i poslední přání. To vše dělá Pension Merán ideálním místem pro vaši vysněnou svatbu.

 

Velkou výhodou svatby v našich prostorách je, že vše může proběhnout na jednom místě. Zajistíme místo svatebního obřadu, připravíme hostinu, postaráme se o svatební výzdobu a ubytujeme vaše hosty. Pension Merán je vhodný pro malé, střední ale i větší svatby (do 80 osob).

Přijedete-li jen vy, zamilovaný pár, nebo všichni vaši hosté, Pension Merán se vám pokusí splnit i ta nejtajnější přání. Samotný obřad může proběhnout na slunečné louce v pohádkovém svatebním altánku, pod pergolou nebo v blízkém kostele. Je jen na vás, které místo si vyberete.

Hostinu pro vás připravíme podle vaší chuti. Servírované menu, obědový nebo večerní raut s grilováním pod venkovní zastřešenou terasou, vše je jen na vás! 

 

​Abyste se ve svůj velký den cítili skvěle, pomůžeme vám, budete-li chtít, zajistit i doprovodný program. A postaráno bude i o děti.

K dispozici je pískoviště, dětské hřiště, houpačky a trampolína.

Pokud sníte o svatbě, na kterou vy ani vaši hosté nezapomenete, obraťte se na nás. Rádi vás přivítáme na prohlídce našeho resortu

a připravíme vám nabídku přímo na míru.

Náš zkušený tým je připraven naslouchat vašim přáním a vytvořit dokonalé zázemí pro vaši svatbu snů.

Těšíme se na Vás.

 

 

Kontakt:

svatby@resortceskymeran.cz

+420 722 913 139

bottom of page